ADV Studio © 2014

O nas

Firma ADV Studio pierwsze kroki na rynku reklamowym stawiała w 2007 roku.

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz uznaniu klientów ADV Studio przez lata rozwinęło się i stało prężnie działająca firmą z własnym studiem graficznym, drukarnią wielkoformatową oraz produkcją reklam zewnętrznych.

 

Oferujemy kompleksowa realizację zlecenia od opracowania graficznego po finalny produkt zarówno w przypadku reklamy zewnętrznej, jak i poligrafii. Podczas współpracy wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta kreatywnymi pomysłami, ciekawymi projektami oraz niestandardowymi rozwiązaniami.

 

Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dobierając odpowiednią formę reklamy. Szeroka gama używanych materiałów pozwala nam wyjść poza utarte schematy produkcji.

 

ADV Studio to  agencja reklamowa cechująca się ogromnym doświadczeniem nie tylko na siedleckim, lecz  ogólnopolskim i zagranicznym rynku. Od wielu lat sumiennie budowana marka, która nie bez powodu zyskała zaufanie wielu klientów. Charakteryzuje nas wysoka jakość wykonanej usługi, konkurencyjna cena oraz szybki termin realizacji.

Projekty graficzne

Doświadczeni i wykwalifikowani graficy to gwarancja profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego projektu.

Nowoczesny park maszynowy i dział produkcji zapewnią szybką i rzetelną realizację każdego zamówienia.

Reklama zewnętrzna

Odpowiedni papier oraz metody uszlachetnienia sprawią że Twoje materiały promocyjne będą na najwyższym poziomie.

Poligrafia

Szeroki wybór materiałów oraz metod znakowania dają nam niemal nieograniczone możliwości reklamy dla Twojej firmy.

Gadżety reklamowe